دستگاه کوچک‌تر احتمالا آیفون ارزان‌تر این مجموعه است، که حاشیه‌های صفحه نمایش آن اندکی بیشتر از آن یکی است و به جای OLED دارای نمایشگر LCD است.
انتشار تصاویر لو رفته از آیفون‌های جدید
اخیرا مجموعه‌ای از عکس‌ها از آیفون‌ها در وب منتشر شده که درباره مجموعه جدید آیفون‌های ۲۰۱۸ است.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از SlashGear، این دستگاه‌ها در دو اندازه با جزئیات جدیدی به نظر می‌رسند، و البته صفحه نمایش هر دوی آنها ناچ دارد. احتمالا این دو دستگاه دو تا ۳ گوشی‌ای خواهند بود که قرار است اپل در پاییز امسال از آنها رونمایی کند.

گفته می شود که هر سه این دستگاهها با نمایشگرهایی ارائه خواهند شد که ناچ‌هایی برای قرار گرفتن دوربین‌های جلو و سنسورها دارند.

جلو و پشت دو دستگاهی که تصاویرشان درز کرده از جنس شیشه است. دستگاه بزرگ‌تر احتمالا آیفون ایکس پلاس یا هر نوع از پلاسی است که امسال رونمایی خواهد شد. دستگاه کوچک‌تر احتمالا آیفون ارزان‌تر این مجموعه است، که حاشیه‌های صفحه نمایش آن اندکی بیشتر از آن یکی است و به جای OLED دارای نمایشگر LCD است.

از تصاویر مشخص است که مدل سفیدرنگ ۲ دوربین در پشت دارد ولی دستگاه کوچک‌تر ظاهرا تک دوربینه است. این با برخی شایعات همخوانی دارد که هر سه این دستگاه‌ها شبیه یکدیگر خواهند بود، ولی دستگاهی که اندازه متوسطی دارد شباهت کمتری با بقیه دارد.

آیفون‌هایی که در اینجا نشان داده شده‌اند به صورت تمام سیاه و یا تمام سفید با حاشیه کرومی هستند.
دستگاه بزرگ‌تر احتمالا یک نمایشگر ۶.۵ اینچی دارد در حالی که دستگاه کوچک‌تر احتمالا با یک نمایشگر ۶.۱ اینچی عرضه خواهد شد، که ناچ هم در این ابعاد ذکر شده لحاظ شده است.

گفته می‌شود که دستگاه کوچک‌تر با قیمت حداقل حدود ۶۰۰ دلار عرضه می‌شود.
به این ترتیب احتمالا کاربران جدید می‌توانند از یک گوشی شبیه آیفون ایکس با قیمتی کمتر از حدود ۱۰۰۰ دلار بهره‌مند شوند.

هر دو مدل آیفون نشان داده شده در اینجا مدل‌های ساختگی نشان داده شده توسط بن جسکین هستند. جسکین یک درزدهنده و مجسم کننده معروف است که رندرینگ ۳D انجام می‌دهد.
عموما او مدل‌های CAD را برای تلفن‌های همراه می‌گیرد و سپس مدل‌های مذکور را به اشیاء ۳ بعدی تبدیل نموده و از آنها تصویر و ویدئو تهیه می‌کند، و البته این بار از آنها عکس هم گرفته است.

سری آیفون ایکس سال ۲۰۱۸ احتمالا، طبق معمول چند سال اخیر، در سپتامبر عرضه خواهد شد.
گوشی‌های امسال احتمالا در مراسمی جدای از رونمایی از iPad Pro و Macهای جدید عرضه خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *